12.01.16

Сформовано громадську раду при обласній раді


05 січня 2016 року відбулися установчі збори громадської ради при обласній раді нової каденції.

До неї увійшли 89 суб'єктів громадянського суспільства, котрі об'єднують ветеранів АТО, Збройних Сил, волонтерів, громадські організації за інтересами, соціальними, професійними та іншими ознаками і відображають позицію і погляди десятків тисяч жителів Полтавщини. 

Зібрання привітав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. Звертаючись до присутніх, він наголосив, що їхній життєвий і професійний досвід, активна громадянська позиція стануть в нагоді новообраному депутатському корпусу й акцентував на необхідності встановлення ділового й конструктивного співробітництва.Після звіту координатора громадської ради попередньої каденції Володимира Сухаренка та співкоординатора Нині Кузьменко учасники зборів перейшли до формування керівних органів. Координатором цього дорадчого органу знову було обрано Володимира Сухаренка. Співкоординатором – Ніну Кузьменко, секретарем – Андрія Любича.


Оскільки учасники зборів не дійшли згоди щодо співкоординатора по кременчуцькому регіону, повторне голосування відбудеться на наступному зібранні, яке планується провести на початку лютого.

Сформовано профільні комісії, які відповідають переліку депутатських комісій обласної ради. Висловивши готовність відстоювати інтереси 22 полтавської громади, учасники зборів виконали Державний Гімн України.

Немає коментарів:

Дописати коментар