15.07.16

Прийом документів на конкурс проектів інститутів громадського суспільства продовжено


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації повідомляє про продовження термінів прийому документів на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році, до 29 липня 2016 року.

Конкурс оголошено на виконання пункту 1.3.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

До уваги громадськості доводимо наступне:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подати інститути громадянського суспільства, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

  1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей.
  2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.
  3. Електронне урядування.
  4. Підтримка реформ на регіональному рівні.
  5. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.
  6. Роз’яснення чинного законодавства щодо декомунізації.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049».

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА: http://publicpolinfo.gov.ua у розділі «Конкурси, оголошення» (http://www.publicpolinfo.gov.ua/konkursi_ogoloshennya/).

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 132. Терміни подання документів на конкурс – з 13 червня 2016 р. до 29 липня 2016 року включно.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації

Немає коментарів:

Дописати коментар