22.12.16

21 грудня 2016 року колегія Громадської ради при Полтавській обласній раді обговорила внесення зміни та доповнення до внесення змін та доповнення до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки та продовження її дії на період до 2020 року


В результаті обговорення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки та продовження її дії на період до 2020 року було прийнято звернення до депутатів обласної ради та до Департаменту.

Біленькому Олександру Юрійовичу
Голові Полтавської обласної ради
вул. Соборності, 45, м. Полтава 

Штефану Вадиму Григоровичу
Директору Департаменту інформаційної політики та
комунікацій з громадськістю
Полтавської обласної державної адміністрації
вул. Соборності, 45, м. Полтава 


ЗВЕРНЕННЯ
КОЛЕГІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ 
VII-ГО СКЛИКАННЯ

Розпорядженням голови Полтавської обласної ради від 12.12.2016 р. № 285 “Про скликання дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання” до порядку денного пленарного засідання дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання 23 грудня 2016 року включено п. 9 під назвою “Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки та продовження її дії на період до 2020 року. 

 У зазначених змінах з усіх частин Комплексної програми викреслено посилання на Громадську раду при Полтавській обласній раді VII-го скликання. 

І це попри співпрацю, яка матеріалізувалась:
1) у вигляді пропозицій нормативно-правових актів Полтавської обласної ради:
 - з питань міжбюджетних відносин,
 - створення та реєстрації нових субєктів господарювання комунальної форми власності,
2) у вигляді звернень та листів до Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, що матеріалізувались, зокрема, у прийнятті 20.12.2016-го року законопроекту № 3038,
3) у вигляді участі активістів Громадської ради у виїзних заходах у районах Полтавської області,
4) у вигляді значної кількості інших видів діяльності. 

Пропонуємо залишити посилання на співпрацю з Громадською радою при Полтавській обласній раді у Комплексній програмі комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки та актуалізувати співпрацю в форматі співробітництва з комісією з упорядкування проведення консультацій з громадськістю Полтавської обласної ради.

Небажання співпрацювати з частиною громадськості, яка бере участь у громадській раді та нас підтримує, не буде ні на користь ні органу місцевого самоврядування, ні структурному підрозділу місцевого органу виконавчої влади.координатор
 Сухаренко Володимир Якович

    підписи членів колегії. 

P.S.  Усі члени Громадської ради запрощуються на сесію Полтавської обласної ради, що відбудеться 23.12.2016 року. щоб засвідчити підтримку цій позиції.

Немає коментарів:

Дописати коментар