16.04.16

Оголошення с.Сенча зоною надзвичайної екологічної ситуаціїМісця накопичення відходів від видобутку вуглеводнів державною компанією «Укргазвидобування» на території с. Сенча

14.04.2016р. ініціативна група Громадської ради при обласній раді в складі: Любича А.В., секретаря громадської ради, Донченко Т.Г., голови громадської комісії з питань ПЕК, Квіти П.В. та Бульби С.С., депутата ВР 4-5 скликань і депутата обласної ради попереднього скликання, зустрічалася з активом громади с. Сенча Лохвицького району. Зустріч була присвячена обговоренню можливості застосування Закону України «Про зону надзвичайної екологічної ситуації» на території Сенчі та прилеглих сіл. Пропозиція Громадської ради була дуже схвально сприйнята сенчанами. На зустрічі були присутні також голова райдержадміністрації Лохвицького району Рязанов В.В., депутат обласної ради Власенко А.М. МурашкоВ.В. голова комітету громадськіх представників і громадський представник Чумарний І.П.. Результатом зустрічі було рішення про винесення на Збори Громади Сенчі обговорення питання про застосування згаданого ЗаконУкраїни. Впевнені,що Громада прийме вірне рішення, і ми, спільними зусиллями, зможемо подолати неприпустиму ситуацію зі станом екології в Сенчі і прилеглих селах.

15.04.2016 р. на Зборах Громади с. Сенчі, після обговорення можливості застосування Закону України «Про зону надзвичайної екологічної ситуації» на території Сенчі та прилеглих сіл., було прийнято рішення підтримати цю ініціативу. Збори Громади одноголосно висловилися за оголошення с. Сенча зоною надзвичайної екологічної ситуації. З цим рішенням сенчани будуть звертатися за підтримкою до сесії обласної ради. Громадська рада буде всіляко сприяти у прийнятті сесією позитивного рішення.


Донченко Т.Г. голова Громадської комісії з ПЕК

1 коментар: