26.04.14

Про користування надрами на території Полтавської області


22 квітня 2014 року об 16.00 в Полтавській обласній раді відбулось засідання Громадської ради при Полтавській обласній раді ( надалі - Громадська рада ) з питань інформування членів  Громадської ради в організації робити громадських комісій та планування роботи на наступний місяць, ознайомлення із матеріалами та розгляду рекомендацій по оцінки проектів рішень, які виносяться на розгляд постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. 23.04.14р. підготовленими членами ради. В обговоренні взяли участь близько 20 учасників в тому числі і запрошенні.

Головуючим засідання була Кузьменко Ніна координатор Громадської ради, в процесі обговорення та прийняття рішень було прийнято протокольне рішення членами Громадської ради головами та заступниками громадських комісій а саме Сердюк Світланою, Цись Станіславом, Курілко Вікторією, Вірою Маслак, Сепанюком Володмиром Донченко Тетяною, Лєйкіним Сергієм. Шоно Аллою, Откидач Ольгою. Кікоть Віктором Двірник Геннадієм, Якименко Софією Костіной Наталією Кіянчуком Ігорем.

Постановили:
Про порушення процедури Порядку розгляду обласною радою з питань користування надрами на території Полтавської області затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради від 9.10.2013 року де чітко вказано строки подання документів а саме, не пізніше, ніж за 20 робочих, днів до дати їх розгляду.

Порушення даних строків є підставою для відмови у погодженні клопотання про надання надр у користування які виносяться на розгляд постійної комісії. розглянути вищезазначене питання після всебічного вивчення в установлені регламентом строки із залученням територіальних громад відповідних територій, так, як дане питання має велике суспільне значення.

Немає коментарів:

Дописати коментар